AGRUPACIÓ FALLES TÚRIA
QUART-XIRIVELLA
FUNDADA EN L'EXERCICI
1985-1986

 


FALLERES MAJORS

  • Mont de Pietat Estefanía Alfaro Cháfer
  • Mont de Pietat Laura García Barea
  • Carrer Alacant Noelia Aparicio Castillo
  • Carrer Alacant Gema Rodríguez Torrent
  • Doctor Gómez Ferrer Ana María Fernández Fernández
  • Doctor Gómez Ferrer Carla Galindo Benavent
  • València-Teodoro Llorente Alba Naranjo Cuellar
  • València-Teodoro Llorente Yaiza Martínez Naranjo
  • Sant Antoni Raquel Sebastián Ferrando
  • Sant Antoni Ana Ibáñez Ferrando
  • General Asensi-Marqués de Solferi Maria Jimenez Cano
  • General Asensi-Marqués de Solferi Erica López Molina
  • Poeta Lloreente-Baró de Càrcer Mª Sheila Alemany Palanca
  • Poeta Llorente-Baró de Càrcer Mireia Utrilla Forriols
  • Mestre Serrano-Alacant Eva Contreras Hidalgo
  • Mestre Serrano-Alacant Sofía Vivó Molina
  • Plaça de Sant Joan Arantxa López Roberto
  • Plaça de Sant Joan Alba Muñoz Siller
  • Llum Casanova-Pare Espasa Noemí Gómez López
  • Llum Casanova-Pare Espasa Nekal Martínez Rubio
  • L'Alcota-Sagunt Loli del Arco i Navarro
  • L'Alcota-Sagunt Lucia Bravo Santander
  • Pio XII-Jaume Roig Estefanía Mestre Garrido
  • Pio XII-Jaume Roig Mireia Ruedas García
  • Tribunal de les Aigües Andrea Gil Fita
  • Tribunal de les Aigües Iratxe Triguero Sillas
Dynamic Image Scroller by WOWSlider.com v2.1.3

PRESIDENTS

  • Mont de Pietat Jesús González García
  • Mont de Pietat Vicent Blasco Simarro
  • Carrer Alacant Carlos Javier Díaz Gallardo
  • Carrer Alacant David Rodríguez i Torrent
  • Doctor Gómez Ferrer Héctor Ramón Casas
  • Doctor Gómez Ferrer Borja Medina Fernández
  • València-Teodoro Llorente José Manuel Naranjo González
  • València-Teodoro Llorente Marcos Martínez Zurriaga
  • Sant Antoni José Enrique Ibáñez Conejero
  • Sant Antoni Jorge Ferrando Asensio
  • General Asensi-Marqués de Solferi Pedro Núñez Fajardo
  • General Asensi-Marqués de Solferi Javier García Roselló
  • Poeta Llorente-Baró de Càrcer Sergio Valldecabres Ibáñez
  • Poeta Llorente-Baró de Càrcer Manuel Utrilla Forriols
  • Mestre Serrano-Alacant Rafael Chumilla Lodares
  • Mestre Serrano-Alacant Carlos Rodríguez Moreno
  • Plaça de Sant Joan Sergio Buendía Ortega
  • Plaça de Sant -Joan Sergio Buendía Ortega
  • Llum Casanova-Pare Espasa Silvia Herrero Morales
  • Llum Casanova-Pare Espasa Aarón López Núñez
  • L'Alcota-Sagunt Antonio Francisco Monllor Peña
  • L'Alcota-Sagunt Rubén Zúnica Carretero
  • Pio XII-Jaume Roig Juan Francisco Parreño Peraile
  • Pio XII-Jaume Roig Mario Corrales López
  • Tribunal de les Aigües MIguel Angel Gil Bujeda
  • Tribunal de les Aigües Iván García Alvarez
Dynamic Image Scroller by WOWSlider.com v2.1.3

 

COMPONENT CORT D'HONOR
2016-2017
patricia navarro pla
GENERAL ASENSIO-M. SOLFERI

 

 

ACTES REALITZATS PER L'AGRUPACIÓ

CAMPIONAT DE BIRLES CAMPIONAT DE DOMINO CAMPIONAT DE TRUC CAPIONAT DE PÁDEL CONVIVÉNCIA INFANTIL EXALTACIÓ INTERCAMBIO INSIGNIAS-ENTREGA TROFEOS INFANTIL INTERCAMBIO INSIGNIAS-ENTREGA TROFEOS MAYOR MARATÓ DE PARCHIS I DOMINO MARATÓ FUTBOL 7 INFANTIL MATINAL INFANTIL D'ATLETISME NIT D'ALBAES PLAY BACKS PRESELECCIÓ PRESENTACIÓ ESBOSSOS SOPAR DE PRESENTACIÓ DE LES FALLERAS MAYORS TRASLLAT DE LA SENYERA VISITA BETLEMS

 

comptador de visites